Normandië, maar ook andere mooie streken in de kijker

De rondrit naar Normandië

Tussen 27 en 31 augustus toeren 20 collega’s met familie of kennissen door Normandië.

We kijken uit naar een mooie 4-daagse. André en Leo hebben werkelijk een prachtig programma in mekaar gestoken.

Vergeet de piknik voor de eerste middag niet!

Oh ja. Het programma voorziet ook een gala-avond. Goed om weten: het is een culinaire gala-avond, geen vestimentaire… 🙂 Casual outfit dus.


De thuisblijvers:

Graag jullie aandacht voor de diverse initiatieven die collega’s in het kader van andere organisaties mee op poten zetten: wie wil kan tot een stuk in september terecht in Oostende, de Noorderkempen, de Vlaamse Ardennen en de groene long van Limburg. Doorklikken hiernaast.

En nog een oproep:

We zoeken 10 à 15 collega’s die op 27 september de festiviteiten rond de nieuwbouw van KBC Verzekeringen aan het station te Leuven willen opluisteren met hun oldtimers. Onze club maakt graag gebruik van dit initiatief om zich voor te stellen. Lees jullie mailtjes voor meer info.

De Vesten


 


 

%d bloggers liken dit: