Zondag 18 September : Dwars door Limburg

 Beste vrienden,

We worden met z’n allen uitgenodigd op een rit georganiseerd door Albert Diels, een vaste gast van onze club.

xd 337.jpg

Albert brengt ons door de mooiste streken en landelijke wegen van Limburg naar de abdijen van Averbode, Westerlo in de Antwerpse Kempen, in de namiddag staan Zuid- Limburg met de abdij van Herckenrode op het traject.

 De voor- en de namiddag rit zijn samen een 150 tal km die we rijden aan de hand van een gedetailleerd roadbook in km en in miles.
Als startplaats is er gekozen voor het centraal gelegen en makkelijk te bereiken Lummen (Heusden-Viversel), op de vrijwel nieuwe ”truck stop 26 bis” op de Industrieweg 15, te bereiken via de snelweg E313 afrit 26 bis, volg borden “truck stop 26 bis”.

Er is een eenvoudige fotozoektocht die elke piloot of copiloot vanuit de wagen makkelijk kan oplossen op voorwaarde dat je het roadbook volgt en aandachtig rijdt. Hieraan is zelfs een leuke prijs verbonden!

Er is mogelijkheid tot ontbijt en of lunch.

Meer info is te vinden in volgende folder : FOLDER DDL III 2011.pdf en op de website van OVAT : http://www.ovat.be/dwars-door-limburg-2011/ 

%d bloggers liken dit: