Jaarlijks Lidgeld en Samen naar Mechelen !

Hallo vrienden,

De jaarwisseling is alweer achter de rug, de schoolvakantie voorbij, en de KBC Classic Car Club begint aan haar 18e werkingsjaar.  En er staat natuurlijk al heel wat op de agenda, dat kan je trouwens nu al bekijken in de activiteitenkalender in bijlage, zoveel mogelijk al met datum, zodat je die data al kan vrijhouden in je spiksplinternieuwe 2018-agenda.  Maar er komen zeker nog een paar activiteiten bij.  We hopen jullie dan ook, zoals steeds, in groten getale op de activiteiten van de KBC Classic Car Club te kunnen verwelkomen.

Lidgeld

Het jaar openen we traditiegetrouw met het opvragen van het lidgeld.  Ook voor 2018 blijft dit 5 euro per lid.

Het lidgeld van 5 euro per lid betaal je ten allerlaatste op 31 januari op de gekende bankrekening van de KBC Classic Car Club “BE63 73xx xxxx 6008”.

Schrijf in de mededeling “lidgeld 2018” én je BFOV-lidnummer, wat je terugvindt op je BFOV-lidkaart.  Indien het om het BFOV-nummer gaat van je nóg autogekkere partner, voeg dan in de mededeling ook zijn/haar naam toe.

Clubjassen

Het Hoofdbestuur heeft onze club dit jaar een mooi Kerstcadeau geschonken, nl een warme, sportieve én modieuze “Clubjas”.

Deze spiksplinternieuwe clubjas vervangt de intussen beroemde en gegeerde “bodywarmer” die de club schenkt aan de organisator van een event of uitstap.  De club wil hiermee de trouwe organisatoren uit het verleden bedanken en toekomstige organisatoren verleiden om de handen uit mouwen te steken.  De verdeling aan organisatoren uit het verleden doen we op onze toekomstige ritten “zolang de voorraad, en de juist maat, strekt”.  Massaal inschrijven dus, of meldt je als de bliksem als organisator van een toekomstig event !!! winkwinkwink

Wij zijn er van overtuigd dat de nieuwe clubjas een nog sterker gegeerd collector’s item wordt dan de bodywarmer. 

IMG_3305.JPG

 

Zondag 22/04/2018 – Samen naar Mechelen ! 

Onze club neemt zondag 22/04/2018 deel aan het jaarlijks KBC Personeelsfeest in Mechelen.

We zijn hiervoor op zoek naar leden die op zondag 22 april met de wagen enkele uurtjes naar de site van het ComputerCentrum Mechelen (CCM) willen komen om onze “beauties” te tonen aan enkele duizenden collega’s.

Tevens zullen we door een ludieke actie zitjes verloten als passagier in onze wagens voor een klein ritje in de buurt van de KBC-gebouwen in Mechelen.  Voor de leden die er in 2015 bij waren voor IT-Time in Mechelen was dit een heel leuke ervaring met prachtige verhalen, pure verwondering, ontelbare aaah’s en oooh’s en een stralende glimlach er gratis bovenop, én zo heb jij meteen ook ‘gratis” parking op de CCM site  wink 

Wil jij er graag bij zijn  ?  Laat het ons dan zo snel mogelijk weten via een mailtje naar de bekende brievenbus kbcccc@kbc.be.  Alvast hartelijk dank!

DSC_0718.JPGDSC_0755.JPGDSC_0743.JPG

 

 

 

 

 

 

DSC_0807.JPG

 

 

 

 

 

 

 

Heel graag tot binnenkort !

Danny, Marc, Joris en Guido

!cid_image002_jpg@01D0E578.jpg

Classic  Car  addicts  since  2000

de KBC Classic Car Club is een personeelsvereniging van 

!cid_image002_jpg@01CF42A4.jpg

%d bloggers liken dit: