UITNODIGING Bachten-de-Kupe-rit 09/09/2018

Hallo vrienden,

Schitterend weer viel ons te beurt bij het bezoek van de KBC Classic Car Club aan de “Oldtimer Fly & Drive In” op het vliegveld van Schaffen bij Diest.  En zoals steeds een waar festijn aan prachtige wagens én natuurlijk schitterend mooie oldtimer vliegtuigen.  Die foto’s kreeg je hier gisteren al te zien.

Intussen zijn we min of meer half augustus, dus dat betekent dat net zoals aan alle mooie liedjes, ook aan de schoolvakantie stilaan een eind komt.  En dan is het weer gauw tijd voor onze traditionele nazomerrit, waarbij we ditmaal na lange tijd nog eens de kuststreek verkennen.

Zondag 9 september:  nazomerrit “Bachten-de-Kupe”

Marc en Myriam Dombrecht nodigen je op zondag 9 september uit om een kijkje te nemen in hun zo geliefde kuststreek.  Rustige wegen, een klein museum en zelfs een re-enactment staan op het programma.  Maar uiteraard vergeten we ook niet een hoop vrienden én onze prachtige wagens!

KBCCCC_affiche_20180909

Waar en wanneer?

Je wordt op zondag 9 september om 09u30 verwacht voor een ontbijt in “De Lanterfanter”, Ramskapellestraat 66 in Nieuwpoort (https://lanterfanter.com/nl).  Marc en Myriam geven daar het startschot voor de rit om 10u30.

Middagmaal?

Een middagmaal staat niet echt op de planning.  Maar bij onze vroege namiddagstop in het “Nationaal Visserijmuseum” aan de Pastoor Schmitzstraat 5 in Oostduinkerke (https://www.navigomuseum.be/nl), kan je in de bijhorende  “Estaminet De Peerdevisscher” wel overheerlijke garnalen eten of andere kleine hapjes.  En natuurlijk vind je onderweg nog gelegenheden.  Of wat dacht je van een picknick?  Alles kan, niets moet.

Wat kost het?

Leden van de KBC Classic Car Club:  5 euro.

Niet-leden/partners/gasten:  20 euro.

Avondmaal?

Het einde van de rit is voorzien rond 17u in “ ’t Hoeveke” aan de Steenstraat 13 in Westende (http://www.thoevekewestende.be).  Als je zin hebt, kan je daar ook na de rit blijven dineren.  Dan kan je alvast met een gevulde maag de rit huiswaarts rustig aanvatten.

’t Hoeveke biedt onze groep een avondmaal aan met volgende menukeuzes:

Voorgerecht:  garnaalkroketten, carpaccio of st Jacobsnootjes

Hoofdgerecht:  Ardeens varkenshaasje met portosaus of zalm met bearenaise, vegetarisch taboulée met geitenkaas;

Dessert:  crème brulée/sorbet/chocomousse of sabayon van kriekbier.

Dit etentje kost 39 euro per persoon, ter plaatse te betalen.  Voor 15 euro extra zijn ook de dranken inbegrepen.

Hoe inschrijven?

Stuur vóór 31 augustus een mailtje naar het gekende adres kbcccc@kbc.be en vermeldt het aantal deelnemende leden en aantal deelnemende niet-leden/partners/gasten.

Blijf je ’s avonds ook voor de maaltijd in ’t Hoeveke?  Geef in de mail dan ook je menukeuzes door voor voor-, hoofd- en nagerecht voor alle personen die je inschrijft.  Gelieve deze keuzes ook te onthouden tot en met 9 september.  😉

Schrijf bij inschrijving ook dadelijk het juiste bedrag over (5 euro voor leden van de KBC Classic Car Club, 20 euro voor niet-leden/partners/gasten) op de bankrekening van de KBC Classic Car Club “BE63 xxxx xxxx 6008”.

Logeren?

Onze ontbijtplaats op 9 september, “De Lanterfanter” (https://lanterfanter.com/nl) aan de Ramskapellestraat 66 in Nieuwpoort, biedt als B&B ook een aantal kamers aan.

Maar ook de “Ibis Styles Nieuwpoort” aan de Brugse Steenweg 41 te Nieuwpoort (https://www.accorhotels.com/nl/hotel-9716-ibis-styles-nieuwpoort-/index.shtml) is niet ver uit de buurt.  Hier hebben inmiddels al een paar leden een kamer gereserveerd.

Uiteraard zijn er in de buurt nog andere B&B’s of hotels te vinden.  De KBC Classic Car Club of KBC Groep zelf hebben geen band met deze instellingen en bieden deze gegevens dan ook louter ter info aan.

Jij komt toch ook?

Danny, Marc, Joris & Guido.

Classic Car Addicts since 2000.

 De “KBC Classic Car Club” is een personeelsvereniging van

30a9c-4271281463-24

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: