UITNODIGING beurs Interclassics Brussel

Hallo vrienden,

De maand november nadert.  Dat betekent niet enkel dat onze zo geliefde klassiekers wat vaker op stal blijven, maar ook dat de KBC Classic Car Club naar de beurs “Interclassics Brussels” trekt in Brussels Expo.  Zin om mee te gaan?

inter_n-afbeelding-2496

17/11/2018 – Beurs Interclassics

Op zaterdag 17 november trekken we met de KBC Classic Car Club opnieuw naar de beurs “Interclassics Brussels” in Brussels Expo.  De grootste oldtimerbeurs van België wordt dit jaar nog wat groter, en met thema’s als “Expo 58” en “70 jaar Porsche 356” voor de liefhebber van klassieke auto’s en alles wat daar rond hangt zeker een must!  En dankzij onze milde sponsor, KBC Private Banking, waarvoor uiteraard héél hartelijk dank, kunnen we onze leden weer een prachtaanbod voorschotelen.  Maar ook onze geliefde partners of andere gasten laten we niet in de steek, in de vorm van een fikse korting.

Waar en wanneer?

Zaterdagochtend 17 november om 10u aan de fontein voor Hal 5 op het Eeuwfeestplein in Brussel (zie plannetje “afspraakBrusselsExpo”).

Wat kost het?

Leden KBC Classic Car Club:  gratis

Niet-leden/partners/gasten:  7 euro  

Kinderen jonger dan 12:  gratis volgens de website https://www.interclassics.be/nl/praktisch/toegang-openingstijden

Hoe inschrijven?

Stuur voor 10 november een mailtje naar de bekende brievenbus kbcccc@kbc.be om je deelname te bevestigen, met vermelding van aantal deelnemende leden, aantal deelnemende niet-leden/partners/gasten en eventueel aantal deelnemende kinderen.

Niet-leden/partners/gasten betalen 7 euro per persoon op rekening “BEXX XXXX XXXX 6008” van de KBC Classic Car Club.

Overige activiteiten van de KBC Classic Car Club

Het bestuur van de KBC Classic Car Club werkt natuurlijk al volop aan de activiteiten voor het 19e werkjaar van onze favoriete KBC-personeelsvereniging.  Een voorlopige planning voor komende winter en 2019 vind je in de “activiteitenkalender” als bijlage bij dit mailtje.  Onze volgende activiteit is al op 15 december, dus hou zeker ook die datum al vrij.

d9dc7-572889164-19

Classic Car Addicts since 2000.

 De “KBC Classic Car Club” is een personeelsvereniging van

a336e-4271281463-14

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: