Het werd nen helen sjieken tour

Beste vrienden,

De Herfstrit 2021 die Ann & Willy voor onze club georganiseerd hebben werd nen helen sjieken tour. Zondag verschenen 23 wagens aan de start in Zoersel waar ons een smakelijk ontbijt en warme koffie te wachten stond.

Omstreek 10 uur vertrok de karavaan richting Kapellen en Brasschaat om zo effe bij onze Noorderburen op bezoek te gaan. Het perfecte roadbook leidde ons in de voormiddag door de rijkelijk beboste villawijken, we waanden ons even te figureren in “the sky is the limit”, om op de middag het Karrenmuseum te bereiken waar we opnieuw allemaal samen van een lekkere lunch konden genieten. Wat een genot om weer samen te kunnen tafelen.

Na de lunch en het bewonderen van onze prachtig opgestelde classics in het unieke kader van het Karrenmuseum bracht het parcours ons in de namiddag langs de polders terug naar Zoersel waar we, nog steeds in het zonneke, de rit afsloten met een afscheidsdrink waarbij de organisatoren Ann & Willy nog even in de bloemekes gezet werden voor hun oneindige toewijding en voortreffelijke organisatie.

Hierbij enkele foto’s, meer foto’s zijn te vinden in de rechterkolom.

Het bestuur wenst Ann & Willy nogmaals uitdrukkelijk te danken om onze club deze mooie dag aan te bieden.

Volgende afspraak : zaterdag 23 oktober : vernieuwd Abarth museum Lier meer info volgt via mail.

Nog veel rijplezier,

Danny, Joris, Guido, Luc & Paul

Classic Car addicts since 2000

De KBC Classic Car Club is een personeelsvereniging van

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: