Historicar magazine

Beste vrienden,

Waarschijnlijk zullen meerdere van onze leden dit jaar opnieuw afzakken naar de Heizelpaleizen in Brussel voor een bezoek aan het 100-ste Autosalon.

Onze vaste “correspondent” Leo Van Hoorick heeft ons weer het nieuwe nummer van het Historicar magazine bezorgd met daarin een uitgebreide reportage over de geschiedenis van het autosalon maar verder oa ook mooi verzorgde en rijk geïllustreerde artikels over de Mini, de Fiat 500, of de legendarische 2 CV.

Ondertussen krijgt de Lenterit van zondag 7 mei wat meer vaste vorm. De start zal waarschijnlijk in Lennik liggen, lekker centraal 😊, en we gaan waarschijnlijk nog eens voor een picknick-formule gaan, lekker gezellig,😊Markeer die zondag 7 mei dus al maar stevig op de kalender voor KBCCCC 👍 Eén en ander wordt zeker nog bevestigd in volgende communicaties.

De winter heeft nog even te gaan maar de dagen beginnen toch al een beetje te lengen, dus : hou het nog wat veilig en gezond en tot binnenkort !

Danny Pauwels, Joris Huybens, Guido Mast, Luc Gijsens, Paul D’Haeyer

Classic Car addicts since 2000

De KBC Classic Car Club is een personeelsvereniging van

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: