The Cotswolds experience

Beste vrienden,

Op Paasmaandag trok een kleine delegatie van onze club alsnog naar de Cotswolds die in 2020 op de agenda stond als buitenlandse meerdaagse maar toen door één of ander virus van de agenda gehaald werd…

Uitstel is geen afstel zeggen we bij de KBC Classic Car Club en de superlatieven waarmee onze organisatoren Luc & Paul deze meerdaagse in “the UK” beschreven waren helemaal terecht : The Cotswolds is een prachtige, super-landelijke en heuvelachtige regio waar het nog fantastisch rijden is in vergelijking met ons dicht geslipt Vlaanderen. Het hotel Coombe Abbey was inderdaad van uitzonderlijk niveau waarbij we logeerden in een prachtig kader met een prima keuken en met een zeer authentiek interieur. Alle ingrediënten waren dus aanwezig om er een fantastische meerdaagse van te maken, en dat werd het ook 👍 Wegens de barre weersvoorspelling 🌧️🌧️🌧️ werd deze meerdaagse voor één keer niet met de vertrouwde oldtimers gereden, die mochten nog even in het droge blijven 😊

Rest ons nog een speciale vermelding te maken voor de twee roadbooks die Paul opgesteld had en die gewoon “outstanding” waren, niet alleen bevatten ze werkelijk geen enkele fout maar de parcours keuze over hoofdzakelijk kleine, landelijke B- & C-wegen maakte deze meerdaagse tot alweer een onvergetelijk avontuur en een unieke “experience”. Jammer dat de belangstelling bij de leden eerder beperkt was want dit was een absolute topper.

Hierbij enkele foto’s, meer foto’s beschikbaar in de rechterkolom :

Het is nu uitkijken naar onze Lenterit van zondag 7 mei met vertrek in lennik waarvoor nog kan ingeschreven worden tot nu vrijdag 28 april. We hebben vandaag reeds een mooi aantal inschrijvingen, waarvoor onze oprechte dank , maar er kunnen er zeker nog enkele bij om te genieten van een heel mooie regio , en dito roadbook, waar we met de club nog niet zo vaak te gast waren. Voor de twijfelaars : snel inschrijven aub 😊

Graag tot zondag 7 mei in Lennik en … nog veel rijplezier : Danny, Joris, Guido, Luc & Paul

Classic car addicts since 2000

De KBC Classic Car Club is een personeelsvereniging van

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: