Van Vlooybergtoren tot Aaten Ballekes: de KBC Classic Car Club blijft in beweging !

Beste vrienden, clubleden,

De lente bracht ons alvast een schitterende start van het oldtimerseizoen. Op 3 mei vertrokken 38 wagens vanuit het pittoreske Craeywinckelhof in Lubbeek voor de Lenterit “Dwars door 4 provincies”. Dankzij de uitstekende organisatie van Joris en Dirk genoten we van een prachtige rit met als hoogtepunt een bezoek aan de iconische Vlooybergtoren in Tielt-Winge. Even voelden we ons allemaal een klein beetje “call-boys”!

Terwijl deze blog verschijnt, zijn 25 wagens onderweg langs de Kastelen van de Loire. Een absoluut topevenement waarvan de verhalen ongetwijfeld nog zullen nazinderen, zeker na de proeverij van vanavond in Moncontour, met één van de allereerste leden van onze club!  Tegen het einde van de week wordt bovendien de bestemming van onze internationale toer 2027 bekendgemaakt. Hou de blog dus zeker in de gaten!

Op 23 augustus trekken we naar het Hesbaye Historic Festival in het kasteel van Veulen voor een gezellige brunch, kuieren tussen prachtige oldtimers, en een korte rit. En op 27 augustus zijn we opnieuw welkom bij WZC Immaculata in Edegem, waar onze club telkens met veel enthousiasme wordt ontvangen.

Ook de Herfstrit “Kouter en Ballekes” op 13 september belooft een topper te worden. Danny, Guido en Joris stippelen een uniek parcours uit in en rond Merchtem. Aaten ballekes, is dat om op te eten?

We werken intussen aan meer zichtbaarheid voor onze club binnen KBC. We hebben een aanvraag ingediend om een kort promotiefilmpje op de schermen in de hoofdkantoren te laten verschijnen.

Daarnaast onderzoeken we samen met de familie van ex-rally legende Guy Moerenhout de mogelijkheid om een bijzonder evenement rond zijn unieke oldtimercollectie in Lier te organiseren.

De KBC Classic Car Club blijft bovenal een club door en voor (ex-)KBC-medewerkers. Heb je ideeën of wil je mee helpen om onze club verder te laten groeien? Laat het ons zeker weten. Samen zorgen we ervoor dat onze oldtimerfamilie blijft bruisen en onze wagens blijven rijden!

Karl De Borger, Joris Huybens, Luc Gijsens, Paul D’Haeyer, Yves Huyghebaert, Dave Vermeire

KBC Classic Car Club

Classic Car Addicts Since 2000

De KBC Classic Car Club is een personeelsvereniging van

Plaats een reactie