Beste Classic Car vrienden,
De vakantie zit er voor velen (bijna) op, maar bij de KBC Classic Car Club schakelen we alweer een versnelling hoger! Onze driemaandelijkse bestuursvergadering zit er net op en één ding is duidelijk: de komende maanden valt er héél wat te beleven. Zet de agenda erbij, want hier gaan we!
🏁 23 augustus – Hesbaye Historic Festival
Volgende week zondag trekken we met maar liefst 25 bolides richting het Hesbaye Historic Festival aan het prachtige Kasteel van Veulen.
Op het programma: een heerlijke brunch, gezellig rondkuieren tussen oud én jong brullend geweld, genieten van al dat moois op vier wielen én natuurlijk zelf de baan op voor een mooie rit door de omgeving.
25 wagens, één kasteel en een flinke dosis paardenkracht… wat wil een mens nog meer?
🚗 27 augustus – Oldtimershow WZC Immaculata
Beginnen jullie de clubvrienden vier dagen later alweer te missen? Geen probleem!
Op donderdag 27 augustus vanaf 14.30 uur zijn onze classics van harte welkom bij WZC Immaculata in Edegem. Een mooie gelegenheid om onze passie te delen en de bewoners een bijzondere namiddag te bezorgen.
Leden van KBC Classic Car Club kunnen zich individueel inschrijven bij Lotte Van Mechelen via lotte.vanmechelen@wznedegem.be of 03/450 84 09.
Alle praktische informatie vind je op de website van de gemeente Edegem.
🍂 13 september – Herfstrit ‘Kouters en Ballekes’
Nog niet genoeg gereden? Perfect!
Op zondag 13 september zetten we koers naar Merchtem voor onze Herfstrit ‘Kouters en Ballekes’. De uitnodiging is ondertussen vertrokken en de eerste reacties voorspellen alvast een mooie opkomst.
We nemen jullie mee langs charmante Vlaams-Brabantse dorpen, door de Zennevallei en over de prachtige Brabantse kouters. En met zo’n naam vermoeden we dat er onderweg méér te ontdekken valt dan alleen mooie wegen…
Allen naar Merchtem!
🇫🇷 En dan… Calvados en Deauville 2027!
Hou vanaf nu jullie mailbox héél goed in de gaten, want voor deze moet je snel zijn!
Nog deze maand openen we de inschrijvingen voor onze Buitenlandse Rit 2027. Van zondag 30 mei tot en met donderdag 3 juni 2027 trekken we richting Deauville en Normandië voor onze Calvados Tour.
Achter de schermen wordt volop gewerkt aan prachtige ritten, bijzondere bezoeken, heerlijke gastronomie en uiteraard voldoende tijd om samen te genieten.
Wat er vandaag al op de planning staat, doet ons maar één ding besluiten:
Calvados 2027 wordt er weer eentje om niet te missen!
Dus… classics poetsen, agenda’s blokkeren en mailbox in de gaten houden.
KBC Classic Car Club is terug uit vakantie – en we zijn duidelijk niet van plan om stil te blijven staan! 🚗
Karl De Borger, Joris Huybens, Luc Gijsens, Paul D’Haeyer, Yves Huyghebaert, Dave Vermeire
KBC Classic Car Club

Classic Car Addicts Since 2000
De KBC Classic Car Club is een personeelsvereniging van

