KBCCCC terug van de Périgord en present op KBC Open deur in Gent

Beste vrienden,

Zaterdag keerden 10 wagens veilig terug thuis na een onvergetelijke 5-daagse naar het Land van de Foie gras en het goede leven : de Périgord Stoer

André zorgde zoals gewoonlijk voor een fantastische organisatie in een eerste klasse hotel/locatie, waar we ’s avonds konden genieten van de hoogstaande gastronomie die de Périgord te bieden heeft.

Overdag kregen onze bolides een zeer afwisselend parcours voorgeschoteld waarvan de piloten (opnieuw) met volle teugen genoten. Kronkelende haarspelbochten, ettelijke km’s door haast ondoordringbare bossen of cruisen door uitgestrekte velden en haast uitgestorven dorpjes, het zat er allemaal in, en dit onder een immer schijnend zonnetje.

De afwezigen hadden dit jaar dik ongelijk, maar niet getreurd : er worden al volop plannen gesmeed voor volgend jaar waarbij we waarschijnlijk een meerdaags bezoek brengen aan de Champagne streek, indien mogelijk in de vakantiemaanden juli of augustus.  Volgend jaar zijn er dus geen uitvluchten meer Knipogen 

Foto’s van deze fantastische reis zijn zoals steeds te vinden in de ondertussen gekende “linker kolom”.

DSCN2075.JPG

DSCN2298.JPGDSCN2492.JPGDSCN2175.JPGDSCN2135.JPGDSCN2069.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amper afgekoeld van de > 2.300 km naar de Périgord trokken enkele leden zondagochtend reeds naar de KBC Open Dag in Gent waar onze club een mooie stand verzorgde op de 7-de verdieping, en een 15-tal wagens voorstelde aan de talrijke belangstellende bezoekers waarvan we sommigen even zagen terug keren in een nostalgisch verleden of zagen weg dromen aan het stuur van één of andere classic car Lachen  

Dank aan alle leden die met hun aanwezigheid onze club een mooie vertegenwoordiging bezorgden op dit geslaagd evenement.

DSCN2725.JPGIMG_4654.JPGDSCN2699.JPG

 

 

%d bloggers liken dit: