Kalender HOK + leuke link voor “movie stars”

Beste vrienden,

Onze club mag op steeds meer belangstelling rekenen uit het oldtimerwereldje onder de vorm van spontane aanbiedingen en vragen tot samenwerking.  Onlangs ontvingen we een vraag van de “Huldenbergse Oldtimer Klub”, een multimerkenclub met een mooi gevarieerd programma dat een mooie aanvulling kan zijn op onze traditionele activiteiten.

De mensen van de HOK zullen ieder van ons met open armen ontvangen bij deelname aan één van de vele activiteiten Lachen

HOKkalender 2014.pdf

 

Daarnaast willen we jullie volgende leuke link aanbieden waarmee je het “oscargehalte” van je geliefde oldtimer kan checken.  Met de onderstaande link kan je opzoeken in welke films & video’s jouw favoriete wagen te zien is.

http://www.imcdb.org/

De totaal willekeurig gekozen BMW 1600 cabrio is bvb te zien in de videoclip Teenage Dream van Tiener idool Katey Perry.

i326188.jpg

 

%d bloggers liken dit: