De agenda voor 2015 is klaar

Beste vrienden, beste classic car-liefhebbers,

De winter schuift langzaam maar zeker voorbij.  hopelijk wordt het gauw wat minder koud én droger, zodat we onze geliefde classic cars kunnen van stal halen.  Maar ondanks het mindere weer, hebben we toch al een aantal activiteiten voor jullie in petto.  Hou alvast onderstaande data vrij in je agenda!  We beginnen al met een uitnodiging voor zaterdag 28 februari:

 

28/02/2015 – Meguiar’s Detail Day

naamloos.png

De firma “Meguiar’s” (http://www.nl.meguiars.be), alom bekend voor de schoonmaakproducten voor auto’s, motoren en boten, nodigt ons uit op een “Meguiar’s Detail Day”.  Dit is een gesponsord evenement waarin je kennismaakt met de theorie en de praktijk van het poetsen van onze klassiekers of onze moderne wagens. 

20 Leden kunnen gratis aan deze dag deelnemen.  Opgelet:  maximaal 1 persoon per lid!  Maar mocht bij sommigen onder jullie je nog meer old timer-enthousiaste partner in jouw plaats willen komen, dan hebben we daar uiteraard geen probleem mee.  😉

De opleiding gaat door op zaterdag 28 februari bij Meguiar’s in Sint Katelijne Waver (Berlaarbaan 85).  We worden verwacht om 08u à 08u15.  De opleiding start om 08u30 stipt!  Drank is voorradig en voor de hongerige magen worden ’s middags broodjes voorzien.  De dag eindigt ergens rond 15 à 16u, afhankelijk van de vragen die gesteld worden.  Nadien krijg je nog de mogelijkheid om producten aan te kopen, maar voel je hiervoor zeker niet verplicht.Mcguiar.jpg

Inschrijven kan je door een mailtje te sturen naar het gekende adres KBCCCC@KBC.BE.  Doe dit voor 20 februari.  Gezien het beperkte aantal plaatsen, zou het kunnen dat de inschrijvingen eerder worden afgesloten.

  

10/05/2015 – Rallye en Condroz

Jawel, voor onze lenterit trekken we onder impuls van André-Marie Mouton naar de mooie Condroz.  We doen niet mee aan de officiële “Rallye du Condroz”, maar houden het bij een wat rustiger tempo om de streek te verkennen.  Eind maart horen jullie over deze activiteit wat meer.

KBCCCC_rallyplaat_20150510_1.jpg

 24/05/2015 – Toer & Cabrio 6u van Leuven

Op Pinsterzondag organiseert ons lid Wilfried Leys traditiegetrouw de “Retro 6u van Leuven”, een regelmatigheidsrit met VAS-vergunning op basis van bol/pijl en kaartleesopdrachten.

Voor de iets rustigere liefhebber van old timerrondritten wordt die dag, alweer traditiegetrouw, ook de “Toer & Cabrio 6u van Leuven” gereden, eveneens op basis van een bol/pijl-roadboek.  Wilfried heeft alvast korting beloofd aan deelnemers van de KBC Classic Car Club.

Meer info hierover vind je op de site “ http://www.ocmb.be ”.

 

06-10/07/2015 – Hampshire

De inschrijvingen voor de buitenlandse reis met onze old timers naar Hampshire, zijn vlot binnengekomen.  Dat betekent dat van de 20 voorziene kamers er nog maar 2 vrij zijn.  Twijfel je nog om mee te gaan met je old timer naar Hampshire van maandag 6 tot vrijdag 10 juli?  Niet twijfelen, gewoon snel inschrijven!  Een mailtje naar kaptein@telenet.be is voldoende.  Dan bezorgen wij je wel het excel-inschrijvingsformulier en de bijhorende informatie.

rallyplaat.jpg

 

15/08/2015 – Old Timer Fly & Drive In Schaffen

Op 15 augustus gaan we na een paar jaar afwezigheid nog eens langs op de Old Timer Fly and Drive In van Schaffen (http://flyin.dac.be).  Fotoreportages van onze vorige bezoeken aan dit prachtige evenement kan je nog steeds terugvinden op in de linkerkolom van 2010 en 2011 en bij de fotoalbums op onze facebookpagina.

 

16/08/2015 – Centomiglia

Een dagje later reeds, op zondag 16 augustus, tonen een aantal leden opnieuw dat hun hart op de goede plaats zit door mee te rijden voor het goede doel in de Centomiglia (http://www.centomiglia.be).  Een hoogmis voor de liefhebber van old timers én exclusieve wagens!  Bij de editie van 2014 deden 35 old timers en 85 exclusieve wagens mee aan deze organisatie van Kiwanis Tessenderlo, waaronder een vijftal leden van de KBC Classic Car Club.

  

04/10/2014 – Nazomerrit Oost-Brabant

Herman en Lea toveren het mooiste van de streek rond Leuven uit hun hoge hoed voor de nazomerrit op zondag 4 oktober.  Ben jij net zo benieuwd als wij?

 

15 jaar KBC Classic Car Club!

En dan nu wat geschiedenis.  Inderdaad, onze club bestaat dit jaar 15 jaar.  Op 16 oktober 2000 ging in KBC Hoofdkantoor aan de Brusselsesteenweg in Leuven namelijk de stichtingsvergadering van onze club door in aanwezigheid van stichtende leden Marc Balthazar en Peter Nackom en 13 enthousiaste aspirant-leden.  En nu staan we hier, inmiddels 15 jaar verder en 107 ingeschreven leden groot, en behoren we tot de actiefste personeelsverenigingen van KBC België.

De eerste rit van de KBC Classic Car Club vond plaats op zondag 29 april 2001.  We vertrokken in Heverlee en toerden “Tussen Dijle en Gete” naar Hoegaarden en vervolgens richting het Kasteel van Horst in Sint Pieters Rode.  Via KBC-huisfotograaf én old timerliefhebber én KBC Classic Car Club-lid Erwin Donvil zijn we erin geslaagd om na al die tijd de fotoreportage van deze allereerste rit te recupereren, waarvoor hartelijk dank aan Erwin.  Hierbij enkele van de eerste clubkiekjes.  De volledige fotoreportage hebben we een ereplaats gegeven in de nieuwe “gallerij” in de linkerkolom “foto’s uit de oude clubdoos” Knipogen 

20010429_000_dijlegete.jpg20010429_006_heverlee.jpg20010429_022_hoegaarden.jpg20010429_008_heverlee.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tot slot : beste Luc, Ilya, Roland, André, Kris, Patrick, Leo, Eric, Carine, Herman, Stephan, Peter, Herman, Erwin, Dirk, Dirk, Heidi, Christine, Johan, Christian, Eugène, Katelijn, Patrick, Marc, Wim, Thierry, Wilfried, Jean-François, Tijl, Dirk, Luc, Griet, Patricia, Michael, Heidi, Alda, Patricia, Marc, Kathleen, Jean-Marie, Nadine, Kathy, Yves, Anne, Leo, Lucien, Chris, Luc, Suzy, Danny, Antoon, Tamara, Lieven, Joris, Luc, Carla, Benny, Marc, Griet, Kristien, Elise, Mike, Tom, Liliane, Dirk, Marc, Albert, Cesar, Geert, Jan, Ignace, Carl, Leen, Thierry, Hilde, Egide, Nelly, Luc, Guido, Erwin, Peter, Dirk, Agnes, Patrick, Bert, Sonja, Veerle, Raphael, Luc, Hilde, Willy, Chantale, André-Marie, Michael, Sonja, Claude, Hilde, Hendrik, Reinout, Franki, Beatrijs, Johan, Lea, Mieke, Paul, Philip, Kris, Gunther, Freddy, Erik, Davy, Diana, Guido, Paul, Peter, Jan, Anja, Marc, Wilfried, Karel, Marc en alle partners anex co-piloten en andere geïnteresseerden,  we hopen dat jullie het na deze 15 schitterende KBC Classic Car Club-jaren nog steeds fijn vinden om bij deze groep vrienden te horen en aan onze activiteiten deel te nemen.  Want daar doen we het voor.

 

logo_kbcccc_15.jpg

 

Tot binnenkort !

Met vriendelijke groeten,

Leo, Marc, Danny, Joris

%d bloggers liken dit: