“Rally en Condroz” : een terugblik

Beste vrienden,

Op Moederdag Zoenen (!) trokken we met een twintigtal wagens naar “De Condroz”, en wat hebben we genoten …   André heeft zichzelf nog maar eens overtroffen met een werkelijk uniek parcours uit te stippelen over  (soms heel) “landelijke” wegen Lachen.

De weergoden reageerden in het begin nog aarzelend op het lange lint blinkende carrosserieën die zich een weg zochten door de Waalse velden, maar deelden al vlug in de feestvreugde door ons een stralend zonnetje aan te bieden wat de vele “cabrio’s” met veel dank aannamen. Stoer

Het afsluitende aperitief en diner verliepen in de supergezellige sfeer die onze club zo typeert en omringd door het prachtige kader, opnieuw uitgezocht door André.

De deelnemers vinden hieronder enkele foto’s ter herinnering aan deze mooie dag, de afwezigen krijgen dan toch nog een indruk van wat ze gemist hebben.  Nog veel meer foto’s zoals steeds beschikbaar in de gekende linkerkolom 2015 in beeld, met dank aan Marc & Bea, Marc & Martine, Danny, Rita & Tessa.

 DSCN5276.JPGDSCN5477.JPGDSCN5404.JPGDSCN5346.JPGDSCN5281.JPGDSCN5311.JPG

%d bloggers liken dit: