Vlardennen

De Vlardennen.  Je gaat het niet meteen vinden op Google maps, maar de 60 (!) deelnemers van vorige zondag weten het zeker meteen te vinden.  Onze jaarlijkse herfstrit was een absolute voltreffer.

Carla en Pascal hadden één van de meest pittoreske parcours uitgestippeld uit onze ondertussen toch al respectabele clubgeschiedenis.  Voeg daar een stralend zonnetje, de verscheidenheid van onze (blinkende) wagens en natuurlijk die unieke kameraadschap die we allemaal zo waarderen aan toe en je hebt de perfecte cocktail voor alweer een super geslaagde dag.

Hierbij een kleine terugblik, meer foto’s beschikbaar in de linkerkolom.

IMG_4719.JPGIMG_4773.JPGIMG_4748.JPGIMG_4820.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hiermee wordt het “buiten” seizoen voor 2016 afgesloten maar we hebben nog wel enkele mooie pijlen op onze boog staan voor dit jaar.  Daarover binnenkort meer wink 

%d bloggers liken dit: