18 maart : TOURING oldtimer workshop & 07-11/07/2017: Rallye du Forez

Beste vrienden,

Even een kleine herinnering voor twee activiteiten van de KBC Classic Car Club waar nog een paar plaatsen vrij zijn:

18/03/2017 – MOC-clubdag bij Touring

Verschillende van de leden van de KBC Classic Car Club zijn ook actief in andere old timerverenigingen.  Zo is ons lid Benjamin Blomme voorzitter van de “Meetjesland Old timer Club”, kortweg MOC (http://www.mocoldtimers.be).

Op zaterdag 18 maart organiseert de MOC een clubdag bij Touring in Vorst (Britstweedelegerlaan 625).  Hierbij zijn nog verschillende plaatsen vrij, waarbij Benjamin dan ook dacht aan de geïnteresseerde techneuten van de KBC Classic Car Club.

MOC 1803.jpg

Het programma bestaat uit vier verschillende workshops (mechanica, plaatbewerking, old timercheck en carrosserieonderhoud) met vooraf nog een ontbijt en tussendoor een warme lunch.  Dat alles voor de prijs van 60 euro per persoon. 

Meer info vind je in de folder in bijlage MOC Clubdag bij Touring.pdf

Hoe inschrijven?

Stuur zo snel mogelijk een mailtje naar bestuur@mocoldtimers.be

Betaal 60 euro op rekening “BE32 7370 2938 6902” van de Meetjesland Old timer Club

Praktisch?

Zaterdag 18 maart 08u30.  Einde van deze MOC-clubdag is voorzien rond 17u.

Touring, Britstweedelegerlaan 625 te Vorst

 

07-11/07/2017:  Rallye du Forez

Onze vrienden André-Marie en Irène Mouton nodigen je uit voor de “Rallye du Forez” van 7 tot 11 juli.  Er zijn nog een paar plaatsen vrij, maar haast je, want eind maart worden de inschrijvingen afgesloten. 

Je vindt het inschrijvingsformulier in bijlage inschrijvingsformulier_forez_NL.pdf

Meer info bij André-Marie en Irène Mouton (andremariemouton@hotmail.com). 

 

Wat staat er nog zoal op het programma bij de KBC Classic Car Club?

 

Het overzicht en de data van de verdere activiteiten van de KBC Classic Car Club vind je in de “KBCCCC_activiteitenkalender” in de linkerkolom.

  

Oproep:  foto’s lenterit 2002

Ons bestuurslid Marc is hard aan het werk om, voor zover mogelijk, van alle activiteiten van de KBC Classic Car Club per activiteit een mooie fotoreportage samen te stellen uit het geheel van de door de leden genomen foto’s.  Dat is voor de meeste activiteiten gelukt … behalve eentje.  Niemand schijnt foto’s te bezitten van de lenterit van 2002.  Voor zover bekend is deze rit doorgegaan in Wallonië.  Ben jij misschien die witte raaf en heb jij nog foto’s van de lenterit 2002 van de KBC Classic Car Club?  Stuur ze dan digitaal door naar Marc, bij voorkeur in origineel formaat (gratis) via http://www.wetransfer.com naar hedonista@telenet.be.  Alvast hartelijk dank!

Met vriendelijke groeten,

Danny, Marc, Joris & Guido.

!cid_image002_jpg@01D0E578.jpg

Classic Car Addicts since 2000.

  

De “KBC Classic Car Club” is een personeelsvereniging van

 

!cid_image002_jpg@01CF42A4.jpg

  

Bezoek ons ook op Facebook

!cid_image003_jpg@01CF42A4.jpg

 

%d bloggers liken dit: