Lucien en Lydie in De Gazette

Beste vrienden,

Het gaat hard met onze leden.  Dit jaar verschenen al een aantal leden en hun klassiekers in de media, met voorop Marc, Joris en Herman in “In Vervoering” in het VAB-magazine, maar ook Marc in het boek Why I drive Porsche.

Maar nog net op de valreep van 2017 komen ook Lucien en Lydie  dit respectabele lijstje vervoegen. Het meest recente nummer van De Gazette van de Belgische Mercedes-Benz Club (http://www.bmbc.be), heeft het namelijk over hun mooie groene Mercedes-Benz 230 CE Coupé uit 1982, de W123 voor de kenners, een regelmatige en graag geziene gast op de binnen- en buitenlandse ritten van de KBC Classic Car Club.

w123_lucien.JPG

We wilden jullie dit artikel niet onthouden.  Je vindt het dan ook in bijlage. Veel leesplezier!

 KBCCCC_bmbcgazette_201712.pdf

Met vriendelijke groeten,

Danny, Marc, Joris & Guido.

!cid_image002_jpg@01D0E578.jpg

Classic  Car Addicts since 2000

De KBC Classic Car Club is een personeelsvereniging van

!cid_image002_jpg@01CF42A4.jpg

%d bloggers liken dit: