Abarth Museum Lier

Beste vrienden,

Zaterdag 23 oktober hadden maar liefst 46 Classic Car addits afspraak in Lier voor een bezoek aan het Abarth museum van Guy Moerenhout.

Ons bezoek overtrof alle verwachtingen.

De ontdekkingsreis begon in het “depot” waar een eerste collectie, “dans son jus”, te bewonderen viel van Fiat, Simca, Abarth, Lancia, Alfa Romeo, Autobianchi, Saab, Lada, Seat, Polski Fiat, Moskovitch, Zastava, FSO, Yugo … en “fully equipped” rally assitentie wagens.

De verwondering werd verder gezet in de expositiehall waar de wagens in topstaat te bewonderen waren, waarbij enkele unieke en exclusieve wagens die zelfs onze doorwinterde Classic Car addicts nog nooit gezien hadden.

Het heeft wat voeten in de aarde gehad en we wensen onze organisator Willy dan ook uitdrukkelijk te danken voor deze organisatie die op een record aantal deelnemers kon rekenen voor een “museum bezoek”.

Volgende afspraak : onze Club Wildbrunch op zondag 7 november in Kasterlee waarvoor de inschrijvingen helaas afgesloten zijn.

Nog veel rijplezier, hou het veilig en graag tot binnenkort šŸš—

Classic Car addicts since 2000

De KBC Classic Car Club is een personeelsvereniging van

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: