de betere brunch

Is er een nieuwe traditie geboren ? Als het van de meer dan 50 deelnemers afgelopen zondag afhangt zeker wel ! šŸ˜€

Onze eerste brunch in 2019 was al een voltreffer maar vorige zondag werden werkelijk al onze verwachtingen overtroffen. Onze “familie” club werd mooi op een gezellig afgescheiden plekje geĆÆnstalleerd met veel ruimte voor lange babbels, een hartelijk weerzien met vaste deelnemers die we een tijdje minder gezien hadden en een mooie speech van Luc met extra duiding van Marc.

Onze economie mag dan te kampen hebben met structurele bevoorradingsproblemen, daar hebben we bij Den Eyck niets van gemerkt. De buffetten waren rijkelijk voorzien van een overheerlijke selectie aan delicatessen waarvan de gemiddelde Bourgondiƫr alleen maar kan dromen . Wij hebben in ieder geval niets dan lof gehoord en de kans is dus groot dat onze club er inderdaad een mooie traditie bij heeft.

Voor 2021 rest ons nog Ć©Ć©n afspraak : zaterdag 20 november bezoeken we de Interclassics Brussel aan de Heizel paleizen, de inschrijvingen lopen nog.

Hou het toch nog maar een beetje veilig en hopelijk tot binnenkort šŸ˜‰šŸš—

Danny, Joris, Guido, Luc & Paul

Classic Car addicts since 2000

De KBC Classic Car club is een personeelsvereniging van KBC

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: