Dwars door Vlaanderen, wat een prachtige Lenterit !

Beste vrienden,

Op de dag van de arbeid plukte onze club de vruchten van de noeste arbeid van onze super organisatoren Guido & Walter.

Het werd een (historisch) stevige rit van meer dan 150 km. We werden met open armen ontvangen op de vliegclub van Ursel waar een uitgebreid en zeer verzorgd ontbijt te wachten stond. Van in Ursel voerde het alweer voortreffelijke roadbook ons langs oneindige en fris groene dreven, langs uitgestrekte landerijen , ontelbare kastelen en enkele onuitwisbare getuigen van de eerste Wereldoorlog die de Westhoek voor eeuwig getekend heeft om omstreeks 13.00 aan te komen in Ieper waar we van een zeer gesmaakte lunch konden genieten op “het eiland”. Na de lunch ging het richting Aalter waar de lenterit afgesloten werd met een gesmaakt bezoek aan de “Oldtimerfarm”. Als we de mailbox mogen geloven hebben onze clubleden een heel mooie dag van de Arbeid beleefd.

De uitgebreide fotoreportage is zoals steeds beschikbaar in de rechterkolom.

Binnen enkele weken, het Pinksterweekend, wacht het Land van Maas en Waal op ons bezoek, opnieuw een uitstap waar nu al reikhalzend naar uit gekeken wordt.

Nog veel rijplezier, en hou het veilig !

Danny, Joris, Guido, Luc & Paul

Classic Car addicts since 2000

De KBC Classic Car Club is een personeelsvereniging van

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: