UITNODIGING bezoek Autoworld 120 jaar Renault

Beste vrienden,

Onze lenterit “Toxandrië Diagonaal” eind april had ’s ochtends nog met een paar buitjes af te rekenen, maar de eerlijkheid gebied ons toch te zeggen dat we deze lente al veel prachtige dagen gehad hebben die uitermate geschikt waren om onze klassiekers buiten te halen.  Denk alleen maar aan de schitterend mooie dagen die ons te beurt vielen tijdens de “Sauerland Express” eind mei in Duitsland.  Volop tijd dus om even aan de agendaboom te schudden en jullie onze eerstvolgende activiteit voor te stellen.  Maar ondanks het prachtige weer dezer dagen, blijven we daarvoor toch binnen…

Zaterdag 04/08/2018 – 120 Jaar Renault in Autoworld

De Juvaquatre, de 4 CV, de Dauphine, de Goélettes van de Belgische Landmacht, om nog maar te zwijgen van de R4 en de R5…  Bij de niet meer zó jonge leden van de KBC Classic Car Club, zullen deze namen zeker verschillende belletjes doen rinkelen.  En er is heel veel kans dat verschillende van onze leden in een niet zo ver verleden nog met deze wagens rondgereden hebben als dagelijks vervoer.  Dus kon ons favoriete museum Autoworld in Brussel het 120 jarig bestaan van een merk als Renault niet aan zich laten voorbijgaan zonder er een grote thematentoonstelling aan te wijden.  En uiteraard is de KBC Classic Car Club er dan als de kippen bij om deze tentoonstelling te bezoeken.

renault_120

Wanneer?

Zaterdag 4 augustus om 10u.

Waar?

Autoworld, Jubelpark 11 te Brussel.  We komen samen aan de ingang.

Wat kost het?

Leden:  gratis

Partners/niet-leden/gasten:  6 euro

Hoe inschrijven?

Inschrijven kan tot en met donderdag 26 juli.  Stuur een mailtje naar het gekende adres KBCCCC@KBC.BE met vermelding van aantal deelnemende leden en niet-leden.  Betaal ook dadelijk voor de niet-leden 6 euro op de bankrekening van de KBC Classic Car Club “BEXX XXXX XXXX 6008”.  Voor alle duidelijkheid, niet betaald = niet ingeschreven.

 

Binnenkort vertrekken 9 leden van de KBC Classic Car Club (en aanhang) naar Schotland met hun klassiekers voor de vorig jaar door Danny en Joris aangekondigde “The Nessie Expedition”.  Wordt dus vervolgd…

Activiteitenkalender

Een overzicht van de verdere activiteiten van de KBC Classic Car Club, vind je in de aangepaste activiteitenkalender.  Kijk het eens rustig na en hou alvast de nodige data vrij in je agenda, want de activiteiten volgen mekaar nu wel heel snel op.  Trouwens ook bij de “Activiteiten (mede-) georganiseerd door onze leden of met een KBC-link”, waaruit blijkt dat onze leden Anne en Willy bezige bijen zijn.  😉

GDPR

De afgelopen tijd zijn jullie, net zoals wij, zowat (misschien tot vervelens toe?) om de oren geslagen met de term “GDPR” (General Data PRotection).  En ook de personeelsverenigingen van KBC ontsnappen er niet aan, met inbegrip dus van de KBC Classic Car Club.  In bijlage bij dit bericht vinden jullie dan ook een documentje met basisregels voor de KBC Classic Car Club, de zogenaamde “kleine lettertjes”.  Dit document werd opgesteld door onze huisjurist Marc, in samenspraak met de juridische dienst van KBC en het bestuur van de KBC Classic Car Club.  Lees het op een vrij moment even door, zodat je weet waar je bij ons aan toe bent.  Heb je vragen hierbij, aarzel dan niet om ze te stellen via onze brievenbus KBCCCC@KBC.BE.  Je vindt dit document trouwens ook terug op onze blog https://kbcclassiccarclub.com.  De datum voor het examen hierover, geven we binnenkort door.

Tot slot nog dit…

Het bestuur van de KBC Classic Car Club wenst jullie alvast een prettige en vooral deugddoende vakantie en uiteraard nog veel plezier met jullie klassieker(s)!  Tot binnenkort in Autoworld?

Met vriendelijke groeten,

Danny, Marc, Joris & Guido.

f67b6-572889164-33

Classic Car Addicts since 2000.

 De “KBC Classic Car Club” is een personeelsvereniging van

30a9c-4271281463-24

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: